Hakkımızda

Gökçen Atmaca Atölye Mimarlık


2007 yılında Balıkesir Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun olan Gülsüm Gökçen Atmaca; 2007-2009 yılları arasında çok sayıda 5 yıldızlı otel, iş merkezi, termal otel, apart otel, konut mimari projelerinde görev aldıktan sonra, 2009 yılında Antalya ‘da Gökçen Atmaca Atölye Mimarlık’ı kurmuştur.

Gökçen Atmaca Atölye Mimarlık, kurulduğu 2009 yılından bu yana;

– Mimari
– İç mimari proje,
– Anahtar teslim uygulama,
– Mobilya üretimi,
– 3d görselleştirme,
– Proje yönetimi

alanlarında hizmet vermektedir. Çağdaş tasarımlarla ergonomik kullanım alanları yaratarak geleceğe dönük mekanlar tasarlamak öncelikli hedefimizdir. Projelendirme safhasından imalat sonuna kadar takip edilen süreçte; süre yönetimi ve bütçe oluşturma çok önemlidir. Bu nedenle 3d görselleştirme aşamasında; kullanılacak malzemelerin belirlenmesi ve metraj bilgileri doğrultusunda, bütçe onaylanıp projeye son hali verilmektedir. Güçlü bir ekip çalışması sayesinde proje aşamasından imalat bitimine kadar her detay tek tek çözümlenip şantiyede yoruma bırakılmamaktadır.

Gökçen Atmaca Atölye Mimarlık

Misyonumuz
Proje ve taahhüt sektöründe; fonksiyon çözümlerinin tasarıma yön verdiği, detayların doğru çözümlenip uygulama aşamasında yoruma bırakılmadığı bir yaklaşımla, sürekli büyüyen ve kendini yenileyen bir yapı içerisinde hizmetlerini yerine getirmektir.

Vizyonumuz
Proje ve taahhüt sektöründe faaliyetlerinden söz ettiren, sektörde öncü firmalardan biri olmaktır.

Her şeyden Önemli Olan Değerlerimiz
Güvenilir, dürüst olmak
Organizasyon zincirini oluşturmak,
Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak
Mimarlık mesleğinin verdiği sorumluluğun bilinciyle, uygulanabilir özgün projeler oluşturmak.

Ne Dediler?

tr_TRTurkish